Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z/s w Świdniku
Wojciech Piłat

fon
Właściwość miejscowa (egzekucja z nieruchomości):

- część miasta LUBLIN

w granicach przebiegających od granicy miasta Lublin i gminy Wólka, na wschód od rzeki Bystrzycy do Al. Unii Lubelskiej oraz do skrzyżowania z ul. Fabryczna i na północ od ul. Fabrycznej i ul. Droga Męczenników Majdanka do granicy miasta Lublin z gmina Głusk,

Azaliowa (20-204), Azotowa (20-328), Banacha Stefana (20-276), Biłgorajska (20-304), Biskupie (20-259), Bławatkowa (20-259), Boczna Łęczyńskiej (20-310), Bronowicka (20-301), Bystrzycka (20-302), Ceglana (20-310), Chełmska (20-304), Chemiczna (20-329), Czerniejowska (20-302), Dobrzańskiego Bohdana (20-262), Dojazdowa (20-259), Doświadczalna (20-280), Drewniana (20-305), Droga Męczenników Majdanka (20-325; 20-319; 20-334), Dziubińskiej Heleny (20-233; 20-252), Fabryczna (20-301), Felin (20-20-278), Firlejowska (20-306), Gilowa (20-335), Gospodarcza (20-213), Grabskiego Władysława (20-330), Graffa Emanuela (20-215), Grenadierów (20-331), Gromadzka, Grygowej Antoniny(20-260), Hajdowska (20-231), Herc Lucyny (20-328), Hrubieszowska (20-303), Hutnicza (20-218), Jagiellończyka Kazimierza (20-281), Jagiełły Władysława (20-281), Jakubowicka (20-228), Jarmarczna (20-254), Jaskółcza (20-330), Jastrzębia (20-323), Jesienna (20-337), Kasprowicza Jana (20-232), Kąpielowa (20-106), Kijańska (20-229), Krańcowa (20-356), Kresowa (20-215), Krępiecka (20-279), Królowej Jadwigi (20-282), Krzemionki (20-314), Lotnicza (20-322), Łabędzia (20-335), Łagiewnicka (20-228), Łęczyńska (20-212; 20-220; 20-309; 20-313), Łuszczowska (20-229), Majdan Osada, Majdan Tatarski (20-316), Majdanek (20-315), Maszynowa (20-218), Mełgiewska (20-209; 20-234; 20-251), Metalurgiczna (20-234), Mieszczańska (20-311), Montażowa (20-214), Moritza Wacława (20-276), Motorowa (20-214), Odlewnicza (20-219), Pancerniaków (20-331), Parkowa (20-302), Placowa (20-311), Plagego i Laskiewicza (20-317), Pliszczyńska (20-257), Podlaska (20-304), Pogodna (20-321; 20-337), Polna (20-310), Przecznica (20-316), Przyjaźni (20-314), Przymieszczańska (20-311), Puchacza (20-323), Rataja Macieja (20-270), Rolna (20-317), Rolna Osada (20-329), Rozdroże (20-317), Rudlickiego Jerzego (20-318), Skibińska (20-303), Składowa (20-305), Słowicza (20-336), Słupkowa (20-301), Sokola (20-336), Sowia (20-323), Szczygla (20-20-335), Szklana (20-310), Tokarska (20-210), Turystyczna (20-207; 20-230; 20-254), Tyszowiecka (20-235), Vetterów (20-277), Witosa Wincentego (20-315), Wrońska (20-327), Wylotowa (20-330), Zadębie (20-231; 20-253), Zawieprzycka (20-228), Zgodna (20-304), Zimna (20-204), Zimowa (20-337), Zygmunta Augusta (20-283), Żytnia (20-311).

- miasto ŚWIDNIK

- oraz gminy:

Bychawa, Głusk, Jabłonna, Krzczonów, Ludwin, Łęczna, Mełgiew, Milejów, Niemce, Piaski, Puchaczów, Rybczewice, Spiczyn, Strzyżewice, Trawniki, Wólka, Wysokie i Zakrzew,

Szczegółowy wykaz miejscowości:

Gmina Bychawa:

Bychawka Druga, Bychawka Druga-Kolonia, Bychawka Pierwsza, Bychawka Trzecia, Bychawka Trzecia-Kolonia, Gałęzów, Gałęzów-Kolonia Druga, Gałęzów-Kolonia Pierwsza, Grodzany, Józwów, Kosarzew Dolny-Kolonia, Kowersk, Leśniczówka, Łęczyca, Marysin, Olszowiec, Olszowiec-Kolonia, Osowa, Osowa-Kolonia, Podzamcze, Romanów, Skawinek, Stara Wieś Druga, Stara Wieś Pierwsza, Stara Wieś Trzecia, Urszulin, Wandzin, Wincentówek, Wola Duża, Wola Duża-Kolonia, Wola Gałęzowska, Wola Gałęzowska-Kolonia, Zadębie, Zaraszów, Zaraszów-Kolonia, Zdrapy.

Gmina Głusk:

Abramowice Prywatne, Abramowice Kościelne, Ćmiłów, Dominów, Głuszczyzna, Kalinówka, Kazimierzówka, Kliny, Majdan Mętowski, Mętów, Nowiny, Prawiedniki, Prawiedniki-Kolonia, Wilczopole, Wilczopole-Kolonia, Wólka Abramowicka, Żabia Wola.

Chmiel Pierwszy, Chmiel Drugi, Chmiel-Kolonia, Czerniejów, Czerniejów-Kolonia, Jabłonna Druga, Jabłonna Pierwsza, Jabłonna-Majątek, Piotrków-Kolonia, Piotrków Pierwszy, Piotrków Drugi, Skrzynice, Skrzynice Pierwsze, Skrzynice-Kolonia, Tuszów, Wierciszów, Wolnica.

Gmina Krzczonów:

Antoniówka, Boży Dar, Gierniak, Kosarzew Dolny, Kosarzew Górny, Kosarzew-Stróża, Krzczonów, Krzczonów Pierwszy, Krzczonów Drugi, Krzczonów Trzeci, Krzczonów-Sołtysy, Krzczonów-Wójtostwo, Krzczonów-Folwark, Krzczonów-Skałka, Krzczonów-Sołtysy, Lewandowszczyzna, Majdan Policki, Nowiny Żukowskie, Olszanka, Piotrkówek, Policzyzna, Pustelnik, Sobieska Wola Pierwsza, Sobieska Wola Druga, Teklin, Walentynów, Zielona, Żuków Pierwszy, Żuków Drugi, Żuków-Kolonia.

Gmina Ludwin:

Czarny Las, Dąbrowa, Dratów, Dratów-Kolonia, Jagodno, Kaniwola, Kobyłki, Kocia Góra, Krzczeń, Ludwin, Ludwin-Kolonia, Piaseczno, Rogóźno, Rozpłucie Drugie, Rozpłucie Pierwsze, Stary Radzic, Uciekajka, Zezulin Drugi, Zezulin Niższy, Zezulin Pierwszy, Godziembów, Grądy

Gmina Łęczna:

Ciechanki Krzesimowskie, Ciechanki Łęczyńskie, Karolin, Leopoldów, Łuszczów-Kolonia, Nowogród, Piotrówek Drugi, Podzamcze, Rossosz, Stara Wieś, Stara Wieś-Kolonia, Stara Wieś-Stasin, Trębaczów, Witaniów, Zakrzów, Zofiówka.

Gmina Mełgiew:

Dominów, Franciszków, Jacków, Janowice, Janówek, Józefów, Krępiec, Krzesimów, Mełgiew, Minkowice, Minkowice-Kolonia, Nowy Krępiec, Piotrówek, Podzamcze, Trzeciaków, Trzeszkowice, Żurawniki, Lubieniec.

Gmina Milejów:

Antoniów, Antoniów-Kolonia, Białka, Białka-Kolonia, Cyganka, Dąbrowa, Górne, Jaszczów, Jaszczów-Kolonia, Kajetanówka, Klarów, Łańcuchów, Łysołaje, Łysołaje-Kolonia, Maryniów, Milejów, Milejów-Osada, Ostrówek-Kolonia, Popławy, Starościce, Wólka Bielecka, Wólka Łańcuchowska, Zalesie, Zgniła Struga.

Gmina Niemce:

Baszki, Boduszyn, Ciecierzyn, Dys, Dziuchów, Elizówka, Jakubowice Konińskie, Jakubowice Konińskie-Kolonia, Kawka, Krasienin, Krasienin-Kolonia, Kolonia Bystrzyca, Ludwinów, Łagiewniki, Majdan Krasieniński, Nasutów, Niemce, Nowy Staw, Leonów, Osówka, Pólko, Pryszczowa Góra, Rudka Kozłowiecka, Stoczek, Stoczek-Kolonia, Swoboda, Wola Niemiecka, Wola Krasienińska, Zalesie

,

Gmina Piaski:

Borkowszczyzna, Brzezice, Brzezice Pierwsze, Brzeziczki, Bystrzejowice Pierwsze, Bystrzejowice Drugie, Bystrzejowice Trzecie, Emilianów, Gardzienice Pierwsze, Gardzienice Drugie, Giełczew, Jadwisin, Janówek, Józefów, Kawęczyn, Kębłów, Klimusin, Kolonia Siedliszczki, Kolonia Kębłów, Kolonia Wola Piasecka, Kozice Dolne, Kozice Dolne-Kolonia, Kozice Górne, Majdan Brzezicki, Majdan Kawęczyński, Majdan Kozic Dolnych, Majdan Kozic Górnych, Majdanek Kozicki, Marysin, Młodziejów, Nowiny, Piaski Górne, Piaski Wielkie, Siedliszczki, Stefanówka, Wierzchowiska Pierwsze, Wierzchowiska Drugie, Wola Gardzienicka, Wola Piasecka, Żegotów.

Gmina Puchaczów:

Albertów, Bogdanka, Brzeziny, Ciechanki, Ciechanki-Kolonia, Jasieniec, Nadrybie-Dwór, Nadrybie Ukazowe, Nadrybie-Wieś, Ostrówek, Puchaczów, Stara Wieś, Szpica, Turowola, Turowola-Kolonia, Wesołówka, Zawadów.

Gmina Rybczewice:

Bazar, Choiny, Częstoborowice, Izdebno, Izdebno-Kolonia, Pilaszkowice Drugie, Pilaszkowice Pierwsze, Podizdebno, Rybczewice (d. Rybczewice Drugie), Rybczewice Pierwsze, Stryjno Pierwsze, Stryjno Drugie, Stryjno-Kolonia, Wygnanowice, Zygmuntów.

Gmina Spiczyn:

Charlęż, Januszówka, Jawidz, Kijany, Ludwików, Nowa Wólka, Nowy Radzic, Spiczyn, Stawek, Stoczek, Zawieprzyce, Zawieprzyce-Kolonia, Ziółków.

Gmina Strzyżewice:

Borkowizna, Bystrzyca Nowa, Bystrzyca Stara, Dębina, Dębszczyzna, Franciszków, Iżyce, Kajetanówka, Kiełczewice Dolne, Kiełczewice Górne, Kiełczewice Maryjskie, Kiełczewice Pierwsze, Kolonia Kiełczewice Dolne, Osmolice Pierwsze, Osmolice Drugie, Pawłów, Pawłówek, Piotrowice, Polanówka, Pszczela Wola, Strzyżewice, Żabia Wola, Kandydaci, Kąty, Kolonia Dębszczyzna, Kolonia Pawłówek, Niemiecka Wieś, Ogrodniki, Piotrowice-Kolonia, Poczyśle, Podbystrzyca, Podlesie, Rechta, Rechtówek, Rękasówka, Saganówka, Stara Wieś, Stary Pawłówek, Stasin, Tuszów, Widniówka, Zagrody, Zapotok.

Gmina Trawniki:

Biskupice, Bonów, Dorohucza, Ewopole, Oleśniki, Pełczyn, Siostrzytów, Struża, Struża-Kolonia, Trawniki, Trawniki-Kolonia, Majdan Siostrzytowski.

Gmina Wólka:

Biskupie-Kolonia, Bystrzyca, Długie, Jakubowice Murowane, Kolonia Pliszczyn, Kolonia Świdnik Mały, Łuszczów Drugi, Łuszczów Pierwszy, Łysaków, Pliszczyn, Rudnik, Sobianowice, Świdniczek, Świdnik Duży (sołectwa: Świdnik Duży Pierwszy i Świdnik Duży Drugi), Świdnik Mały, Turka, Wólka.

Gmina Wysokie:

Antoniówka, Biskupie, Biskupie-Kolonia, Giełczew Pierwsza, Giełczew Druga, Giełczew-Doły, Giełczew-Kolonia, Guzówka, Kajetanów, Łosień, Maciejów Nowy, Maciejów Stary, Nowy Dwór, Radomirka, Rezerwa, Słupeczno, Spławy, Stolnikowizna, Wysokie, Zabłocie.

Gmina Zakrzew:

Annów, Baraki, Boża Wola, Dębina, Karolin, Majdan Starowiejski, Nikodemów, Ponikwy, Szklarnia, Targowisko, Targowisko-Kolonia, Tarnawka Pierwsza, Tarnawka Druga, Wólka Ponikiewska, Zakrzew, Zakrzew-Kolonia.